محصولات کمپانی ها

سیستم های کنترل و مانیتورینگ

یکپارچه سازی و کنترل دیتا ها در صنعت مزایای زیادی از جمله افزایش تولید، کاهش خطای نیروی انسانی، بهبود کیفیت محصول، افزایش ایمنی و امکان انجام پروسه های مختلف را ایجاد می کند. در آستانه انقلاب صنعتی چهارم که تنها بواسطه سیستمهای کنترل و مانیتورینگ امکان پذیر است شرکت ایستا خرد پارسه تلاش نموده است واحد پروژه های خود را به آخرین تکنولوژیهای روز دنیا از نظر فنی وابزاری مجهز گرداند. اجرای پروژه های مختلف با تجهیزات کمپانیهای شناخته شده ای از قبیل Siemens, Yokogawa, Omron, Advantech رزومه موفقی در این بخش از صنعت در اختیار ما قرار داده است.
 پروژه های انجام شده این شرکت در زمینه کنترل و مانیتورینگ در صنایع مختلف از قبیل ترمینالهای نفتی، پالایشگاهها، نیروگاهها، صنایع غذایی، داروئی و شیمیایی بوده است. ما سعی نموده ایم در پروژه های خاص که سیستمهای کنترل پیچیده ای دارند با شرکتها تا حصول نتیجه مطلوب همراه باشیم.

در زمینه سیستم های کنترل و مانیتورینگ این شرکت کلیه خدمات فنی و مهندسی شامل مشاوره، تامین تجهیزات، پیش راه اندازی و راه اندازی شامل انجام خدمات مونتاژ تابلوها، سینی کاری، کابلکشی، کاندوئیت کاری، اهم چک، میگرچک، لوپ چک، برنامه نویسی لاجیک و مانیتورینگ، FAT ، SAT و تحویل پروژه ها بصورت Turnkey با رعایت کلیه استانداردهای لازم انجام می دهد.