محصولات کمپانی ها

سطح سنجها، فلومیترها، فشارسنج ها، دماسنجها

  • سطح سنجها:
سطح سنجها دارای انواع مختلفی به شرح زیر می باشد:
 
Radar, Guided Radar, Ultrasonic, Capacitive, Conductive, Displacement, Vibronic, Servo, Float, Sight Glass, Hydro static
 
این شرکت بر اساس نوع، شرایط پروسس، دقتهای مورد نیاز، متریال مناسب، سیگنال خروجی و سایر پارامترها مناسبترین و مقرون به صرفه ترین پیشنهاد فنی و مالی خود را از بین برندهای معتبر ارائه می نماید.
 
 
  • فلومیترها:
فلومیترها دارای انواع مختلف زیر می باشند:
 
Coriolis, Magnetic, Vortex, Ultrasonic, Rotameter, Thermal, Turbine, Positive Displacement, Orifice, Pitot
 
انتخاب نوع فلومیتر و سایزینگ آن یکی از مهمترین مسائل فنی ابزاردقیق  در پروسه های صنعتی می باشد. سایزینگ صحیح فلومیتر باعث بالا رفتن دقت تجهیز و کاهش هزینه خواهد شد. شرکت ایستا خرد پارسه با تکیه بر دانش فنی مجموعه خود بر اساس شرایط پروسس، دقتهای مورد نیاز، متریال مناسب و سایر موارد مناسبترین نوع فلومتر را انتخاب نموده و سایزینگ آن را بوسیله نرم افزارهای تخصصی انجام می دهد.
 
 
  • فشارسنجها:
فشار سنجها دارای انواع مختلف زیر می باشند:
 
Piezoresistive, Capacitance, Bourdon, Diaphragm, Billow
 
فشار سنجها جهت مقاصد مختلف از جمله اندازه گیری فشار داخل لوله و مخزن و یا به عنوان سطح سنج جهت اندازه گیری سطح مایعات در داخل مخزن استفاده می شوند. فشارسنجهای تولیدی کمپانیهای مختلف در دو نوع اندازه گیری فشار نسبی و فشار مطلق تولید می شوند. شرکت ایستا خرد پارسه بر اساس شرایط پروسس، دقتهای مورد نیاز، متریال مناسب و سایر موارد برند و نوع سنسور مناسب را انتخاب می نماید.

 
 
  • دماسنجها :
 دماسنجها دارای انواع زیر می باشند:
 
RTC, TC, Bi-Metal, Multi-Purpose Temperature Transmitter
 
در انتخاب نوع دماسنج توجه به نوع سنسور مانند ترموکوپل و یا RTD جهت پوشش رنج دمای پروسه بسیار مهم می باشد. همچنین انتخاب Thermowell مناسب  از درجه بالای اهمیت برخوردار است. بر اساس دقت اندازه گیری می توان کلاس دقتی مختلفی را درنظر گرفت. بعنوان مثال در سنسورهای PT100 سه نوع رده بندی دقتی  AA, A, B وجود دارد.
شرکت ایستا خرد پارسه با انتخاب مناسب سنسورهای دما از برندهای معتبر و متناسب با شرایط پروسه، مناسب ترین پیشنهاد را ارائه می نماید.