محصولات کمپانی ها

سیستم های تانک گیجینگ (TGS / LG/TG / Tank Gauging System )

مانیتورینگ و کنترل حجم مایعات در پروسس، انتقال و مخازن ذخیره یکی از بزرگترین چالشهای صنایع مختلف و به خصوص شرکتهای نفتی می باشد. شرکتها نیازمند اطلاع از مقدار دقیق ماده خام و فضای خالی مخازن ذخیره خود می باشند.

از طرفی محیط اطراف مخازن و ملاحظات ایمنی مربوط به آن بسیار حائذ اهمیت می باشد. بدین منظور شرکت ایستا خرد پارسه بصورت تخصصی واحد سیستمهای تانک گیجینگ خود را از ابتدای تاسیس شرکت فعال نمود. همواره سعی ما بر بهترین شرایط نصب و راه اندازی بر اساس بالاترین دقت  و همچنین منطبق بر استاندارد API ، Custody Transfer  و بالاترین ایمنی سیستمهای تانک گیجینگ مخازن پالایشگاهها، انبارهای نفت و ترمینالها می باشد.

 شرکت ایستا خرد پارسه از سیستمهای تانک گیجینگ دو برند معروف به نامهای Endress & Hauser و  Rosemount در پروژه های مربوطه استفاده می نماید. 


 

        

 

کسب دانش سیستم های تانک گیجینگ  ( Tank Gauging System ) در محل آموزش کمپانیهای سازنده Emerson / E+H  , دریافت گواهینامه های
آموزشی   و نیز تجارب اندوخته شده در طی سالیان متمادی حضور در پالایشگاههای مهم کشور , مراکز پخش و پالایش فراورده های نفتی  و نیز پورتهای صادراتی واقع در  اسکله های مهم صادراتی کشور  ما را موفق  به کسب اعتبار  به  منظور ارئه خدمات EPCC  در پروژه  های برون مرزی نیز نموده است .

شرکت ایستا خرد پارسه به عنوان آکادمی تخصصی سیستم های تانک گیجینگ (Tank Gauging System) با ارئه مشاوره ,مهندسی خرید و تامین کالا ,نصب ,راه اندازی و آموزش  و نیز خدمات نگهداشت با افتخار در خدمت صنایع مختلف کشور می باشد
.